Ukazał się Almanach Mistrza Gry do 2 Edycji Warhammera. Jest to drugi dodatek [po Niezbędniku Gracza] do naszego systemu. Przeznaczony jest dla każdego Mistrza Gry prowadzącego przygody w świecie Warhammera. Oprócz Ekranu Mistrza Gry, znajdujemy w nim gotowy scenariusz przygody, ale przede wszystkim zestawienie najważniejszych tabel z Księgi Zasad Warhammera. Dzięki niemu z pewnością unikniesz nerwowego wertowania podręcznika podczas gry. Cena w Rebelu – 25 zł zobacz w Rebelu | przeczytaj więcej…

Dodatek zawiera między innymi:

– Cztery kolorowe arkusze Ekranu Mistrza Gry z ponad 20 najważniejszymi tabelami przydatnymi podczas prowadzenia rozgrywki i wspaniałą ilustracją Geoffa Taylora.
– Poręczny Organizator Walki, w którym można zapisywać najważniejsze informacje, takie jak wartość Inicjatywy walczących postaci, zadawane obrażenia, wystrzelone pociski, itd.
– Karty Bohaterów Niezależnych, na których możesz przed grą wypisać współczynniki wszystkich postaci, które gracze spotkają podczas rozgrywania przygody.
– Magazyn Ekwipunku – zestawienie wszystkich tabel wyposażenia i usług dostępnych w Starym Świecie, zamieszczonych w Księdze Zasad.
– Listę zaklęć tradycji magii czarnoksięskiej oraz ich przerażających efektów ubocznych.
– Opis budynków i terenów zabudowanych, jakie można zobaczyć w Starym Świecie, włącznie z planami wnętrz i przykładowym opisem wioski.
– Gotową przygodę wprowadzającą.
– 4 przygotowane postacie, dzięki którym gracze mogą od razu rozpocząć grę!
zobacz w Rebelu

Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 karta postaci 3 MB 4338
2 karta 2ed drachenfels 3 MB 3733
3 altdorf_night 4 MB 3604
4 Zapłata 54 KB 3259
5 BookOfRats 1 MB 3195

Najwyżej oceniane materiały