Nadlatuje stado 20 Czerwonych Smoków. Te zadziorne maleństwa to 20 mega-wydajnych komputerów dla graczy z linii YAMO Game Engine Smart. Specjalnie dla uczestników Konwentu AVANGARDA. Dodajcie do tego monitory NEC i gry od Cenegi i poczujecie jak zrobi się gorąco. Zapraszamy wszystkich maniaków gier.

Xbox 360 na Avangardzie!
Jeśli lubisz gry konsolowe, lubisz ich dużo i koniecznie w wysokiej jakości i na wielkim ekranie, koniecznie przyjdź na AVANGARDĘ. Mamy dla Ciebie 5 zestawów Xbox 360 Premium z gitarami do GH i kierownicami bezprzewodowymi do PGR4, podpięte do 40″ monitorów NEC. Cała masa zabawy i cenne nagrody do wygrania! Przyjdź i przekonaj się!

Ciemność Zapłonie na AVANGARDZIE.
W ramach konwentu Avangarda odbędzie się oficjalna premiera i promocja najnowszej książki Jakuba Ćwieka pt “Ciemność Płonie”. Zapraszamy!

Goście Avangardy.
Warszawska impreza nabiera coraz większego rozmachu. Rozrasta się program, pojawiła się też lista pierwszych gości. Może imprezy nie odwiedzą Przedwieczni, może (jeśli Wam się poszczęści) nie ujrzycie znikającego za rogiem nieopisanego i plugawego skrawka Shoggotha. Przybędą za to ONI. Też ciekawi 🙂

Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 karta postaci 3 MB 4340
2 karta 2ed drachenfels 3 MB 3739
3 altdorf_night 4 MB 3606
4 Zapłata 54 KB 3262
5 BookOfRats 1 MB 3201

Najwyżej oceniane materiały