Z dniem 09 sierpnia 2005 otwieramy nowy konkurs mający na celu promocję adresu Zamku! Konkurs polega na zrobieniu najbardziej wymiatającej fotki zawierającej adres Zamku Drachefnels [czyli www.drachenfels.pl]. Mogą to być zdjęcia waszych ekip graczy ułożonych w kształt adresu, adresy stworzone z krwi dziewic [żart], lub w jakichś ekstremalnie dziwnych miejscach – pozostawiam to już waszej wyobraźni. Każde zdjęcie będzie oceniane przez zakwaterowanych – najbardziej odjechane zgarnie oczywiście nagrody. Zobacz szczegóły konkursu.

Zasady szczegółowe konkursu:
1. Konkurs rozpoczyna się 09 Sierpnia 2005.
2. Zakończenie konkursu oraz ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się 24 Grudnia 2005 roku.
3. W konkursie może uczestniczyć każdy, kto wyśle zdjęcie w formie cyfrowej [pliki .jpg lub .gif] w formie załącznika e-mail na konto konkurs@drachenfels.pl.
4. W konkursie biorą udział tylko zdjęcia zawierające widoczny adres “www.drachenfels.pl”
5. Rozmiar nadsyłanych zdjęć nie powinien przekraczać 1 MB [sugerowany format materiałów to .jpg o rozdzielczości 800×600]
6. Każda osoba może przysłać dowolną ilość zdjęć [jednakże różnych tematycznie – kilka ujęć tej samej sceny będą ignorowane]
7. Każde nadesłane zdjęcie powinno posiadać opis w postaci: Imię i Nazwisko/Pseudonim, Adres zamieszkania, e-mail kontaktowy oraz krótki opis do zdjęcia.
8. Każdy uczestnik konkursu nadsyłajac zdjęcie wyraża tym samym zgodę na upublicznienie jego danych osobowych w postacie Imienia, Nazwiska lub Pseudonimu.
9. W konkursie uczestniczą tylko materiały nie naruszające praw osób trzecich, nie łamiące obowiązujących zasad prawa polskiego, nie nawołujące do rasizmu, nietolerancji czy uwłaczające jakimkolwiek osobom. Specyfika konkursu wymusza także stanowczą przestrogę dla uczestników o nie łamaniu prawa do własności mienia czy też jego niszczenia podczas tworzenia materiałów konkursowych. Serwis Zamek Drachenfels ostrzegając o powyższej regulacji prawnej zrzeka się tym samym odpowiedzialności za ewentualne popełnione naruszenia prawne podczas tworzenia zdjęć.
10. Nadsyłanie zdjęć możliwe będzie do samego końca konkursu.
11. Nadsyłać zdjęcia można już od 09 08 2005, jednakże dodawane będą one na Zamek oraz wystawione do oceny dopiero po nadesłaniu przynajmniej 3 zgłoszeń konkursowych.
12. Konkurs zostanie rozwiązany, jeśli do 09 12 2005 liczba nadesłanych prac nie przekroczy 5 zdjęć.
13. Widoczny napis “www.drachenfels.pl” powinien być czytelny, oraz sfotografowany na realnym obiekcie. Fotomontarze, oraz dopisywane adresy w programach graficznych eliminują automatycznie nadesłane materiały z konkursu.
14. Serwis zastrzga sobie dodatkowo prawo do modyfikacji niniejszego regulaminu w przypadku wystąpienia kategorycznych do tego powodów.
15. Zwycięzcę – twórcę najoryginalniejszej fotografii, spełniającej wszystkie wymogi konkursu – wyłonią sami internauci zarejestrowani w serwisie Zamek Drachenfels. Każdy Zakwaterowany może oddać 1 głos na daną fotografię co 30 dni – przez cały czas trwania konkursu.
16. Fotografia która na zakończeniu konkursu zbierze największą ilość pozytywnych głosów otrzyma nagrody w postaci:
– Drachenfels DVD [4.3 Giga wiedzy o Warchammerze]
– Dożywotnie konto pocztowe w domenie @drachenfels.pl
– Nagrody niespodzianki.

[Pula nagród jak zwykle w tego typu konkursach jeszcze pewnie sie poszerzy ;)]

Niech wygra najlepszy!
Na zachętę dodajemy demonstracyjne zdjęcia [nie, nie będą uczestniczyć w konkursie :)] z ostatnich wakacji Ortha w Marienburgu.


 

Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 karta postaci 3 MB 4508
2 karta 2ed drachenfels 3 MB 3850
3 altdorf_night 4 MB 3750
4 Zapłata 54 KB 3380
5 BookOfRats 1 MB 3361

Najwyżej oceniane materiały