Na oficjalniej stronie wydawcy Cubicle 7 Entertainment pojawiło się wiele nowych informacji o planowanych oraz już wychodzących dodatkach do Warhammer Fantasy Roleplay 4 Edycja. Wydawnictwo Copernicus Corporation zapowiedziało wydanie tych dodatków w polskiej wersji językowej.

Jak podaje wydawnictwo część tłumaczy skończyła już prace nad podręcznikiem głównym i zabiera się za tłumaczenie dodatków. Copernicus Corporation zapewnia, że będzie dążyć do jak najmniejszej różnicy czasowej między polskim a angielskim wydaniem. Jednocześnie będą starać się wychwycić i nanieść jak najwięcej poprawek względem angielskiego wydania.

Przedsprzedaż podręcznika głównego do 4 edycji rozpocznie się na przełomie maja i czerwca. Na dokładny opis jak będzie wyglądała przedsprzedaż, jeszcze chwilkę będziemy musieli poczekać.

Wydawnictwo zapewnia, że wszystkie erraty, które zostaną opublikowane do czasu wydruku podręcznika, będą zawarte w polskiej edycji. Jednakże to nie wszystko. Copernicus Corporation chce, aby polska wersja była ulepszoną wersją oryginału.

 

Wychwycone niedopowiedzenia, mylące sformułowania, sprzeczności w zasadach itp. będą poprawione, aby ograniczyć wachlarz różnych błędnych interpretacji. Wydawnictwo zamierza także dodać kilka elementów, które sprawią, że jeszcze wygodniej będzie się korzystało z podręcznika. Niestety to wszystko wymaga czasu, dlatego prace nad podręcznikiem trwają tyle czasu. Dobra informacja jest taka że wydanie ma pojawić się bez opóźnień, czyli w 3 kwartale tego roku.

 

Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 karta postaci 3 MB 4342
2 karta 2ed drachenfels 3 MB 3739
3 altdorf_night 4 MB 3606
4 Zapłata 54 KB 3263
5 BookOfRats 1 MB 3203

Najwyżej oceniane materiały