Burza Chaosu minęła! Rozpoczyna się nowa przygoda!
Zgliszcza jeszcze nie ostygły, a ranni wciąż umierają w lazaretach. Jednak wojska Archaona zostały pokonane, a dumne Middenheim wciąż stoi na wyniosłej skale Ulricsbergu! Obrońcy Imperium powstrzymali straszliwą Burzę Chaosu!

Cień Mrocznych Bóstw nadal jednak okrywa Miasto Białego Wilka. Skaza Chaosu uderzyła w samo serce Miasta Białego Wilka. Mroczne siły wciąż kryją się w ruinach domostw i w kanałach pod zniszczonymi ulicami. Kłamstwa, zdrada, mord i najgorsza z możliwych skaza duszy to niebezpieczeństwa, z jakimi zetkną się poszukiwacze prawdy. Gdy Bohaterowie przywożą starodawną ikonę do świątyni Sigmara, nawet nie podejrzewają, że wyznawcy Mrocznych Potęg jeszcze się nie poddali…

Popioły Middenheim to pierwsza część wielkiej trylogii Ścieżki Przeklętych. Oprócz scenariusza przygody w środku znajdziecie dokładny opis Middenheim po Burzy Chaosu, włącznie z mapami wszystkich dzielnic, najważniejszymi miejscami oraz osobistościami, które władają Miastem Białego Wilka.

Jak straszna tajemnica kryje się u źródeł władzy w mieście Ulryka? Cóż może zdziałać niewielka grupka przypadkowych Bohaterów? Sprawdź sam w Popiołach Middenheim!

Przygoda czeka!

Popioły Middenheim (I cz. kampanii Ścieżki Przeklętych) ukaże się w dwóch wersjach:

Oprawa: twarda, kolor
Środek: cz-b, papier kredowy, zszywany
Liczba stron: 96
Cena detal. 50zł

oraz

Oprawa: miękka, kolor
Środek: cz-b, papier kredowy, klejony
Liczba stron: 96
Cena detal. 38zł

Przewidywana data premiery 20.12.2005.

Już niedługo w przedsprzedaży w sklepie Rebel

Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 karta postaci 3 MB 4338
2 karta 2ed drachenfels 3 MB 3733
3 altdorf_night 4 MB 3604
4 Zapłata 54 KB 3259
5 BookOfRats 1 MB 3195

Najwyżej oceniane materiały