Organizatorzy Pyrkonu ogłaszają konkurs przeprowadzany wspólnie z księgarnią internetową www.arsenal.pl. Konkurs trwa do północy 29 marca 2008 roku. W tym czasie można nadsyłać mailem na adres sklep@arsenal.com.pl 5 najważniejszych, Waszych zdaniem, tytułów literatury spod znaku fantastyki. Wszystkie nadesłane odpowiedzi posłużą do utworzenia konkursowego konkursowego kanonu fantastyki, autorzy tych zaś, które zbliżą się najbardziej do zwycięskiej piątki zostaną nagrodzeni.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną propozycję pięciu tytułów.

Dla zwycięzców przewidziano 5 nagród:

Za 1 miejsce – odpowiedź zbliżoną najbardziej do wyłonionej “kanonicznej piątki” – cykl historyczno-fantastyczny o wojnach husyckich autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, Trylogia husycka.

Cztery kolejne miejsca zostaną nagrodzone talonami o wartości 100 zł na zakup wybranych książek. Talony te zrealizować będzie można w księgarniach Arsenał w Poznaniu lub w księgarni internetowej www.arsenal.pl.

W przypadku większej ilości odpowiedzi równomiernie zbliżonych do najpopularniejszej piątki tytułów nagroda zostanie równomiernie rozdzielona pomiędzy zwycięzców.

Lista laureatów zostanie ogłoszona w niedzielę 2008-03-28 podczas oficjalnego zakończenia konwentu Pyrkon 2008 oraz na stronach internetowych Pyrkonu i księgarni.

W przypadku nieobecności zwycięzców konkursu podczas ogłoszenia jego wyników, nagrody przesłane zostaną za pośrednictwem Poczty Polskiej, należy więc w listach z odpowiedziami podać swoje dane i korespondencyjny adres pocztowy.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez www.arsenal.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r.

Szczegóły dostępne na stronie Pyrkonu.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Sprawdź wieści z Fabularny.net

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 Chronology of Events in Warhammer 113 KB 10067
2 karta postaci 3 MB 4674
3 karta 2ed drachenfels 3 MB 3974
4 altdorf_night 4 MB 3916
5 Zapłata 54 KB 3538

Najwyżej oceniane materiały