Organizatorzy Konwentu Fantastyki Pyrkon 2009 i księgarnia internetowa www.arsenal.pl serdecznie zapraszają do udziału w konkursie Wytypuj Kanon Polskiej Fantastyki. Konkurs trwa do północy 28 marca 2009 roku. W tym czasie prosimy o wysyłanie mailem, na adres sklep@arsenal.com.pl pięciu najważniejszych, Waszych zdaniem, tytułów tym razem z polskiej literatury spod znaku fantastyki.

W losowaniu nagród wezmą udział odpowiedzi uczestników konkursu zarejestrowanych uprzednio na stronie www.arsenal.pl, prosimy więc o zarejestrowanie się na stronie internetowej księgarni przed przystąpieniem do konkursu.

Wszystkie nadesłane odpowiedzi posłużą do utworzenia naszego konkursowego kanonu polskiej fantastyki, zaś pięciu uczestników konkursu, którzy najbliżej wytypują wyłoniony kanon zostanie nagrodzonych:

– główną nagrodą za 1 miejsce, czyli odpowiedź zbliżoną najbardziej do wyłonionej “kanonicznej piątki”, jest komplet powieści Jacka Dukaja w nowym twardym wydaniu,

– cztery kolejne miejsca nagrodzimy wybraną przez zwycięzcę z oferty księgarni Arsenał książką pisarza, który w utworzonym kanonie zajmie dane miejsce.

Więcej szczegółów na temat konkursu na stronie stronie Pyrkonu 2009 oraz www.arsenal.com.pl

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Sprawdź wieści z Fabularny.net

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Wielkość pliku Pobrania
1 Chronology of Events in Warhammer 113 KB 11069
2 karta postaci 3 MB 5355
3 altdorf_night 4 MB 4426
4 karta 2ed drachenfels 3 MB 4403
5 Zapłata 54 KB 3990

Najwyżej oceniane materiały