W marcu 2007 roku minie 20 lat od pierwszej publikacji firmy Games Workshop na temat uniwersum świata Warhammer 40.000. Nie będzie przypadkiem, że to właśnie w marcu tego właśnie roku światło dzienne zobaczy długo oczekiwany system gry fabularnej Warhammer 40KRP [Warhammer 40.000 Roleplay]. Edycję systemu przygotowuje Black Industries. Ciekawostką jest jednak to, że ukaże się nie jeden Warhemmer 40KRP, ale aż 3 systemy obejmujące to uniwersum.

Pierwszą odsłoną 40KRP będzie system Mroczna Herezja [Dark Heresy] pozwalający graczom wcielić się w członków świty Inkwizytorów i zwalczać mroczne kulty oraz wykrzeniać Chaos z imperialnego społeczeństwa. Gra będzie ponoć znakomitym wprowadzeniem dla graczy w 41 tysiąclecie mrocznego uniwersum. Po 18 miesiącach ma ukazać sie kolejna gra – która pozwoli na dalszą eksplorację uniwersum jako handlarze-oszuści [Rogue Traders] i wreszcie zaawansowani gracze będą mogli zagrać jako Adeptus Astartes Deathwatch w trzeciej odsłonie systemu.
Wszystkie 3 gry będą oparte na tym samym systemie mechaniki bazującym na poczciwym Warhammerze Fabularnym. Gracze będą mogli awansowac z jednego systemu na kolejny zdobywając określoną ilość doświadczenia i wiedzy o świecie. Każda z gier będzie miała swój podręcznik głowny oraz dodatki i przygody.
Designem, podobnie jak miało to miejsce z Warhammerem fabularnym, zajmie się firma Green Ronin, sporo też pracy i całe tło będzie z kolei pochodzić od pisarzy z Black Library.

Pamiętaj heretyku: niewinność niczego jeszcze nie dowodzi!


Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 karta postaci 3 MB 4338
2 karta 2ed drachenfels 3 MB 3733
3 altdorf_night 4 MB 3604
4 Zapłata 54 KB 3259
5 BookOfRats 1 MB 3195

Najwyżej oceniane materiały