Wchodzę Tam! – uruchomiło dziś przedsprzedaż 3 zestawu map taktycznych do gier fabularnych – Wichrowe Wzgórza. Nowy pakiet 25 kart [każda o wielkości 5×5 cala] utrzymany jest w tonacji trawiasto-skalnych, otwartych przestrzeni – co nieco odróżnia go od 2 poprzednich map [Leśny Trakt i Mroczne Podziemia], które opierały się bardziej na zamkniętych korytarzach. Karty stylistyką nawiązują do wietrznych, północnych pustkowi, na których widać pozostałości po wielkiej bitwie. Na kartach można też odnaleźć motywy nawiązujące do kultury wikingów.

Tylko umarli wiedzą o czym myślą trawy.

Nowe zestawy przygotowane zostały też w nieco innej technologii druku i posiadają teraz z góry specjalną lakierowaną powłokę. Lakierowana warstwa pozwala na bezproblemowe pisanie po kartach markerami suchościeralnymi, zabezpiecza też karty przed wilgocią i przypadkowym pochlapaniem podczas sesji. Poprawione zostało także pudełko w celu łatwiejszego wyjmowania i chowania kart.
Zestaw przeznaczony jest do prowadzenia starć na bardziej otwartym terenie, z mniejszą ilością przeszkód. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby łączyć go z 2 wydanymi wcześniej zestawami. Planowana premiera oraz wysyłka zamówionych w przedsprzedaży zestawów to pierwszy dzień jesieni – czyli 23 września. Więcej informacji na: www.wchodzetam.pl
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Sprawdź wieści z Fabularny.net

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Wielkość pliku Pobrania
1 Chronology of Events in Warhammer 113 KB 11712
2 karta postaci 3 MB 5535
3 altdorf_night 4 MB 4605
4 karta 2ed drachenfels 3 MB 4516
5 Zapłata 54 KB 4120

Najwyżej oceniane materiały