Redakcja

Zamek Drachenfels

Zamek działa od marca 2002 roku – przedtem istniał w dwóch innych layoutach, a jeszcze wcześniej pod nazwą Ouroboros i traktował ogólnie o systemach RPG. W marcu 2002 roku uściśliliśmy nieco treść i tak powstał serwis Zamku. Na początku 2004 roku strona rozbudowana została w konkretny serwis dla użytkowników rozdzielczości conajmniej 1024×768.
W marcu 2005 Zamek zamienia sie w portal Dark Fantasy.
Zamek tworzony jest bezustannie i co jakiś czas dobudowywane są kolejne baszty w postaci działów, dodatków, grafik, usług, mechanizmów itd.
Zasoby Zamku to zbiór prac dziesiątek, jeśli już nie setek, autorów działających w środowisku Warhammera.
Po prawie 5 letniej hibernacji serwisu, związanej z utratą licencji na nowelki i podręczniki przez polskiego wydawcę – Zamek zostaje odbudowany w 2018 roku. Nowy serwis posiada odświeżony, responsywny layout graficzny, dostosowany do urządzeń mobilnych. Od teraz Zamek działa na całkowicie nowym silniku CMS, wszystkie materiały zostały przeniesione ze starej wersji, a treści serwisu zostały poszerzone o nowe kategorie tematyczne.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub sugestie na temat serwisu i pragniesz się nimi koniecznie ze mną podzielić – pisz na orth [at] drachenfels.pl