Przekleństwo Wzgórz Hager

OPIS: Przed Tobą kampania utrzymana w Starym Świecie Warhammera, która przygotowana została pod mechanikę 2 edycji tego systemu fabularnego. Odpowiednia modyfikacja statystyk, testów i zasad mechaniki pozwoli Ci dopasować ją jednak także do innych edycji tego systemu. Główny wątek fabularny jest ściśle związany z historią Starego Świata
i początków Imperium. Kampania Przekleństwo Wzgórz Hager zaplanowana jest mniej więcej na 40 godzin gry. Każdy z 7 rozdziałów posiada 3 wątki, które mogą stanowić osobne sesje. Zależnie od tempa rozgrywki i sposobu gry bohaterów jedna sesja może obejmować kilka takich wątków lub jeden wątek może zająć kilka sesji. Opowieść przedstawiona w kampanii jest dość liniowa, z wyjątkiem rozdziału trzeciego i czwartego – które mogą alternatywnie nie zostać rozegrane. Ich rozegranie znacznie urozmaici jednak rozgrywkę, wniesie sporo dodatkowej wiedzy i pomoże bohaterom w ostatnich przygodach kampanii.
W scenariuszu przygody bohaterowie dowiedzą się o tajemniczym skarbie rodu Unberogenów – protoplastów Imperium, rodziny z której pochodził sam Sigmar Młotodzierżca. Bohaterowie zostaną wmieszani w intrygę i staną się poszukiwaczami skarbu. Przygoda sprowadzi ich ostatecznie na Wzgórza Hager do starożytnego grobowca, w którym wydarzą się finalne sceny przygody.
Przygoda jest osadzona w realiach Starego Świata i mocno nawiązuje do wielu historycznych wydarzeń zawartych w dotąd wydanych oficjalnych podręcznikach i książkach opisujących świat Warhammera. Nie stanowi ona jednak realnej składowej tworzonego przez wydawcę uniwersum, jest formą alternatywnej historii i pod żadnym pozorem nie może być traktowana jako oficjalny dodatek.
JĘZYK: polski
AUTOR: orth

Plik Wielkość pliku Pobrania
Przekleństwo Wzgórz Hager 71 MB 611
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
1 Gwiadka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek ocen: 5 | średnia: 5,00 z 5
Loading...
Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Sprawdź wieści z Fabularny.net

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Wielkość pliku Pobrania
1 Chronology of Events in Warhammer 113 KB 12415
2 altdorf_night 4 MB 6984
3 karta postaci 3 MB 5927
4 karta 2ed drachenfels 3 MB 4720
5 Zapłata 54 KB 4362

Najwyżej oceniane materiały