W sklepie www.wchodzetam.pl pojawił się nowy produkt – ogromna, dwustronna mata taktyczna w formacie A1.
Mata wykonana jest z kredowanego papieru o gramaturze 135g i całkowitym rozmiarze 59,4×84,1 cm. Mata nie jest składana tylko rolowana jak plakat – aby nie powstawały linie łamania. Mata dostarczana jest w solidnej tubie o długości 63 cm.

Kryjówka Kultystów to mata, stworzona na podstawie 2 zestawów kart Wchodzę Tam! – Leśnego Traktu i Mrocznych Podziemi. Składa się ona z grafik opartych o te 2 zestawy, jednak w odświeżonej i połączonej wersji, zawierającej wiele nowych elementów. Zawiera ona w sobie układ 24 połączonych graficznie kart na każdej ze stron – a więc w sumie 48 kart zawierających łącznie 1200 jednocalowych pól.

Cena regularna maty wynosi 35zł, obecnie jednak, w momencie premiery cena została obniżona do 29zł brutto

Sprawdź w sklepie wchodzetam.pl


Wchodzę tam! to zestawy do tworzenia map taktycznych wykorzystywanych w różnych grach fabularnych. Na obszarach maty możesz postawić figurki lub znaczniki, które najczęściej reprezentują bohaterów graczy i wrogów.

Mapy takie znakomicie sprawdzają się w momentach gdy scenariusz gry RPG przewiduje starcie, zasadzkę, penetrację terenu lub jakiegoś pomieszczenia.

Matę Wchodzę tam! Kryjówka Kultystów można obrócić na drugą stronę i po zakończeniu rozgrywki na powierzchni można pozwolić bohaterom spenetrować także podziemia lokacji.

Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 karta postaci 3 MB 4508
2 karta 2ed drachenfels 3 MB 3850
3 altdorf_night 4 MB 3750
4 Zapłata 54 KB 3381
5 BookOfRats 1 MB 3361

Najwyżej oceniane materiały