Już w połowie grudnia 2009 na półkach sklepowych ma pojawić się 3 edycja Warhammera Fabularnego wydawanego obecnie przez Fantasy Flight Games. Nowa edycja niesie wiele pytań, wątpliwości, oczekiwań i nadziei. Założenia i opis systemu znajdziecie w rozwinięciu niusa. Dystrybucją systemu zajął się Sklep Rebel, który już rozpoczął przedsprzedaż 3 edycji Warhammera.

ena pakietu podstawowego w Rebelu wynosi obecnie 249.90 zł i zamówienia dokonane do 30 listopada otrzymują rabat w postaci 30 zł i darmowej przesyłki.

Stary Świat widział wiele zwycięstw i upadków bohaterów. Tego roku, staniesz się jednym z nich. Fantasy Flight Games ma zaszczyt przestawić najnowszą edycję naszej gry RPG – Warhammer Fantasy Roleplay!

Warhammer FRP jest nowym, ekscytującym sposobem na doświadczenie popularnego systemu Warhammera. To mroczny świat pogrążony w wojnie. Jako Bohater, będziesz zmuszony podnieść broń, użyć czaru lub modlitwy i zrobić wszystko by zwalczyć wrogów zagrażających twemu światu. Jako Mistrz Gry, będziesz tworzył lokacje Starego Świata, kreślił historie, ludzi, potwory i przygody z którym przyjdzie się zmierzyć bohaterom.

Wszystko czego twoja drużyna będzie potrzebować zawarte jest w zestawie podstawowym. Ten zestaw to znakomity sposób na wprowadzenie zarówno nowych graczy w Stary Świat jak i starych wyjadaczy którym brudny trakt i ostra klinga nie są już obce. Ci ostatni będą mogli poznać nowe rozwiązania które wprowadzono do 3 edycji.

– 4 wyczerpujące podręczniki podstawowe z wiedzą której będziesz potrzebował w Starym Świecie
– Ponad 30 różnych kostek oferujących mnóstwo opcji losowych do storytellingu
– Charakterystyki drużyny oferują nowe umiejętności i zdolności i zmuszają do współpracy
– 30 różnych ścieżek kariery i 4 dostępne rasy dają rozbudowane drzewko rozwoju
– ponad 300 kart, zatrzymują w grze bez potrzeby ciągłego zerkania w charakterystyki czy zdolności
– 3 niezbędniki gracza zawierające wszystko czego bohater potrzebował będzie na sesji

:: Przeczytaj więcej na temat 3 edycji Warhammera FRP na stronie dystrybutora.

Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 karta postaci 3 MB 4383
2 karta 2ed drachenfels 3 MB 3768
3 altdorf_night 4 MB 3625
4 Zapłata 54 KB 3282
5 BookOfRats 1 MB 3235

Najwyżej oceniane materiały