28 marca 2006 o godzinie 13:00 oficjalnie ruszył nowy sklep polskiego wydawcy Warhammera: www.sklep.copcorp.pl. Nowy serwis posiada rozbudowane funkcje obsługi zakupów, imienne konta, system komentarzy, wyszukiwania produktów oraz m.in., przydatny dla kupujących, system powiadamiania o statusie złożonych zamówień. Sklep posiada także przygotowane specjalne mechanizmy dzięki którym będziecie mogli uczestniczyć w wielu atrakcyjnych promocjach.

by dokonywać zakupów i realizować zamówienia znajdujące się w waszym koszyku – od teraz potrzebna będzie rejestracja w bazie sklepu. Jest ona jednorazowa i po jej dokonaniu zwalnia m.in. z potrzeby każdorazowego podawania danych adresowych przy kolejnych zakupach. Rejestrując się tworzycie własne konto w sklepie i otrzymujecie swój login i hasło – odtąd sklep bedzie was już rozpoznawał.

Po zarejestrowaniu każdy produkt w sklepie może zostac przez was skomentowany i oceniony. Każda pozycja jest powiązana tematycznie z innymi produktami, możecie też sprawdzić inne tytuły jakie znajdują się w sklepie tego samego autora.

W panelu konta można śledzić historię dotychczasowych zamówień, oraz sprawdzać status obecnie złożonego zamówienia – np czy wasz przelew dotarł lub czy przesyłka została już wysłana.

Najciekawszym jednak aspektem nowego sklepu, będą z pewnością atrakcyjne promocje cenowe, które dla stałych bywalców sklepu, przy odrobinie szczęścia mogą okazać się nie lada atrakcją z dużymi rabatami. Wystarczy, że znajdziesz się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze.

Warto więc śledzić na bieżąco rozwój nowego sklepu i zapolować na czającą się promocję!

Przejdź do sklepu: www.sklep.copcorp.pl.

Przeczytaj informacje na temat wysyłania materiałów

Wynik rzutu:

Najczęściej pobierane materiały

# Plik Rozmiar pliku Pobrania
1 karta postaci 3 MB 4383
2 karta 2ed drachenfels 3 MB 3768
3 altdorf_night 4 MB 3625
4 Zapłata 54 KB 3282
5 BookOfRats 1 MB 3233

Najwyżej oceniane materiały